Let do NY

29. srpna 2017 v 9:24 |  Před odletem US
Ahooooj! Vím, že je to asi měsíc, co jsem psala na blog, ale nebyl čas... Na poslední chvíli proběhla dovolená v Řecku a potom festival, takže jsem měla pořád hlavu v pejru. Každopádně si poslední týdny užívám, co to jde a nemůžu uvěřit tomu, že za tři týdny bude všechno jinak.

Ale proč píšu článek...

Zrovna když jsem lítala po šumavských lesích, tak mi přišel e-mail s upozorněním, že mám na profilu ukázaný let do NY. Nětrpělivě jsem žhavila net, jenže signál mi nepřál k tomu, aby se mi stránka otevřela. Člověk na tenhle okamžik čeká týdny a nakonec mu nejde net?! Ale nevadí.. Nevzdala jsem se a nějak se k dokousala k cíli a dozvěděla se, co jsem potřebovala. Letíme v 7 ráno z Prahy přes Brusel, kde máme 2 hodiny na přestup. Což mi přijde jako adekvátní doba. S Péťou máme místa hned u sebe, takže co víc si přát. :-) A do NY bychom měli přiletět v půl 2.

Můžeme si vzít s sebou 23 kg v odbaveném zavazadle. Mohl by mi tady někdo poradit, jak si mám zabalit 23 kg??? Na rok?? Nejradši bych svůj pokoj zavěsila na nějaký hák a odvezla do Alexandrie. Jako vážně nevím, jak si s tímhle poradím. Tento problém jsem začala řešit tím, že jsem si zakázala nakupovat nový hadry a boty. Nevím, jestli mě to nějak vytrhne, ale ještě zůstanu při tom :D Co se týče ostatních věcí, tak mám téměř všechno nakoupeno - až na pár drobností a na dárky pro rodinu. Už mám tak nějak vymyšleno co, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. Dneska mě čeká generální úklid pokoje, který zahrnuje kompletní protřídění věcí a vyházení zbytečností. To je zrovna činnost, na kterou se nějak extra netěšim. :D

Psala jsem si s rodinkou a prozradili mi jméno malýho, který se má v nejbližší době narodit. Bude se jmenovat Thatcher. Dále jsme řešili věci ohledně mého příletu a co musíme v prvních dnech zařídit.

Tak to je pro dnešek vše. :-) Ahoj!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MirekC MirekC | Web | 4. září 2017 v 7:20 | Reagovat

Přeji ti šťastný let, hladké přistání a hezké uvítání. Pracuj tak, ať děláš naši vlasti čest. Občas něco napiš. Papa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama