Srpen 2017

Let do NY

29. srpna 2017 v 9:24 Před odletem US
Ahooooj! Vím, že je to asi měsíc, co jsem psala na blog, ale nebyl čas... Na poslední chvíli proběhla dovolená v Řecku a potom festival, takže jsem měla pořád hlavu v pejru. Každopádně si poslední týdny užívám, co to jde a nemůžu uvěřit tomu, že za tři týdny bude všechno jinak.

Ale proč píšu článek...

Zrovna když jsem lítala po šumavských lesích, tak mi přišel e-mail s upozorněním, že mám na profilu ukázaný let do NY. Nětrpělivě jsem žhavila net, jenže signál mi nepřál k tomu, aby se mi stránka otevřela. Člověk na tenhle okamžik čeká týdny a nakonec mu nejde net?! Ale nevadí.. Nevzdala jsem se a nějak se k dokousala k cíli a dozvěděla se, co jsem potřebovala. Letíme v 7 ráno z Prahy přes Brusel, kde máme 2 hodiny na přestup. Což mi přijde jako adekvátní doba. S Péťou máme místa hned u sebe, takže co víc si přát. :-) A do NY bychom měli přiletět v půl 2.

Můžeme si vzít s sebou 23 kg v odbaveném zavazadle. Mohl by mi tady někdo poradit, jak si mám zabalit 23 kg??? Na rok?? Nejradši bych svůj pokoj zavěsila na nějaký hák a odvezla do Alexandrie. Jako vážně nevím, jak si s tímhle poradím. Tento problém jsem začala řešit tím, že jsem si zakázala nakupovat nový hadry a boty. Nevím, jestli mě to nějak vytrhne, ale ještě zůstanu při tom :D Co se týče ostatních věcí, tak mám téměř všechno nakoupeno - až na pár drobností a na dárky pro rodinu. Už mám tak nějak vymyšleno co, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. Dneska mě čeká generální úklid pokoje, který zahrnuje kompletní protřídění věcí a vyházení zbytečností. To je zrovna činnost, na kterou se nějak extra netěšim. :D

Psala jsem si s rodinkou a prozradili mi jméno malýho, který se má v nejbližší době narodit. Bude se jmenovat Thatcher. Dále jsme řešili věci ohledně mého příletu a co musíme v prvních dnech zařídit.

Tak to je pro dnešek vše. :-) Ahoj!