Co jsem pořídila v Primarku

18. července 2017 v 21:07 |  Před odletem US
Nazdárek,
nedávno jsem si prohlížela fotky z Londýna a vzpomněla jsem si, že jsem fotila nakoupené zboží z Primarku. A protože čekám, až mi přijdou víza - které by měly dorazit zítra, tak mě napadlo, že si zkrátím čas tím, že se s vámi podělím o to, co jsem tam předtím pořídila. O mé návštěvě Primarku si můžete přečíst ZDE. Ale i tak bych znovu ráda nákup v Primarku nějak shrnula.

Kdy do Primarku?
Poprvé jsem byla v Primarku v sobotu odpoledne. Vražedný. Jenom jsem tam nakoukla a nic jsem nekupovala, protože fronty u pokladen byly nekonečný. Kdo zavítal někdy do Primarku ať už v Londýně, v Drážďanech nebo v jiném městě, tak mi dá za pravdu, že většinou ty fronty jak u pokladen, tak i na kabinky jsou dlouhé a já obdivuju prodavače, co tam pracují, protože ty se nezastaví. Někdy jsou fronty na kabinky tak dlouhatánský, že se lidé převlékají za stojany a potom tam to obleření nechají válet po zemi. Když jsem měla ve všední den trochu času (odvedla jsem malýho do školky, uklidila barák a pak jsem měla pár hodin čas, než jsem šla zase pro dítko do školky), rozhodla jsem se tam jet ve středu v poledne a řekla bych, že rozdíl nebyl nějak znát. Lidí tam bylo dost, ale nebylo to tak zlý jako o víkendu. Takže pokud máte možnost, zavítejte tam v pracovní den.

Ceny v Primarku
Primark je známý tím, že tam seženete oblečení, kosmetiku, doplňky do bytu a další věci za nízkou cenu. To je pravda. Skutečně tam seženete zboží za velmi výhodnou cenu a kvalita většinou odpovídá tomu, jako když si to koupíte o pár stovek dražší. Je to riziko. Někdy je kvalita vyšší a někdy nižší. Já jsem si tam koupila sluneční brýle za 2 libry. Tyto brýle přežily snad všechno kromě přejetí parným válcem a stále drží. Oblečení mi taky drží a je pořád hezké. Tílko za libru nebo za dvě a nerozpadlo se. Nebo jsem si koupila obyčejné černé tenisky za 3 libry. Ty pořád drží, ale podrážka je taková, že už pomalu cítím povrch chodníku. Ale s tím musí člověk trochu počítat. Nakoupila jsem si tam náušníce. S tím jsem hodně spokojená, protože si nemůžu kupovat drahý doplňky, protože je ztrácim. :D Takže sada náušnic za 2 libry a jsem happy. S kosmetikou z Pimarku zkušenosti nemám. Kupovala jsem si tam jen dvě houbičky na make up za libru a ty mi bohatě stačí. Myslím, že i nějaké doplňky do bytu nepřijdou na škodu. Někdy tam jsou ale ceny hodně podobné těm jako třeba v H&M apod.., ale Primark nabízí spoustu slev jako třeba 2 věci za cenu 1 atd.. :)

Někteří lidé mají s Primarkem špatné zkušenosti. Já zatím dobré.. beru to trochu s rezervou.. Ale je to na každým, jestli si k tomu najde cestu. :)

A teď jako ochutnávku přidávám několik fotek mého nakoupeného zboží. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lijana17 lijana17 | E-mail | 20. července 2017 v 9:30 | Reagovat

líbí se mi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama