První krůčky

19. června 2017 v 19:00 |  Před odletem US
Ahoj,

červen nám plyne jako voda a jelikož letím až v půlce září, tak mám zatím čas vše vyřídit. Pro začátek jsem zaplatila programový poplatek + pojištění a vzápětí mi přišel dopis od agentury i s potřebnými materiály na ambasádu. Tam se chystám jet v červenci, protože přes týden pracuji a jelikož na 30. června končím, tak budu mít celé léto na veškeré vyřizování. Neustále si zapisuji na papír, co všechno musím udělat. Přemýšlela jsem, že si nechám vystavit potvrzení jako je zápis v rejstříku trestů, od lékaře atd.. do konce června, ale jsem hrozně líná, tudíž to stejně nechám na mé já v budoucnosti - na červenec. Momentálně stejně nemám moc čas, protože rodiče se ségrama odjeli na dovču a já se starám o naše pejsky atd.. :)

V práci jsem v květnu oznámila, že smlouvu prodlužovat nebudu a že na konci června tedy končím. To znamená, že 1.7. musím na úřad práce, což mám ohromnou radost..

Už jsem i začala nakupovat první věci. Vím, že mám dooost času, ale nakupuji věci výhodně, když na to mám čas a nemusím to pak honit na poslední chvíli (což stejně budu, jako před odjezdem do Londýna). Byly jsme se s mamčou podívat v Tescu a měli slevu na kufry, tak jsme vzaly dva fialové. Jeden velký a jeden příruční. Velký se rovnou rodičům hodil na dovolenou a já jsem ráda, že si tuto věc můžu odškrtnout. Dále měli ve slevě nějakou kosmetiku, která několik měsíců vydrží, tak jsem rovnou nabrala pár kousků. V práci jsme měli možnost využít lékarnu a vybrat si zdarma léky do určité částky. Tak jsem si hned vzala kartáčky a nějaké léky na bolest atd.. To se vždycky hodí a stejně budu dokupovat.

Mimo to všechno jsem v kontaktu s rodinkou. Přes skype mě HM provedla domem, takže jsem i viděla svůj basement. Vyměnili jsme si účty na instagramu a píšeme si. Těším se k nim čím dál víc.

To je zatím tak všechno, co se zatím událo. Ale je toho ještě dost před námi... :)
Tak zatím, ahoj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama