MATCH

2. června 2017 v 20:25 |  MATCHING
A je to tu! Konečně asi po třech měsících jsem si "plácla" s rodinkou z Washingtonu, D.C. Byla to náročná cesta, ale tomuto tématu bych ráda věnovala samotný článek.

Jak už jsem psala, rodinka bydlí ve Washingtonu, D.C., přesněji v Alexandrii, VA. Letěla bych v září, protože se jim tu dobu má narodit chlapeček. Další děti nemají, tudíž bych se starala jen o toho malého, což mám velkou radost, protože se o miminka starám moc ráda. HM by měla být do začátku ledna doma s mimčem a já bych jí měla vypomáhat. Pak se má vrátit do práce. Jejich dům vypadá moc hezky a já bych měla bydlet v basement, kde je pro mě připravený obývací pokoj (prý s krbem aaaa), ložnice a koupelna. Jo a mají psa. :)

A jak to vše probíhalo? Začala bych minulým týdnem, kdy si mě přidala na profil rodina z Chicaga. Mají tříletou holčičku a dvouletý dvojčata. Byla jsem z jejich profilu nadšená. Měli ho krásně vyplněný se spoustou informací. Hned jsem jim napsala něco o sobě, a že bychom mohli skypovat. Dali jsme dva hovory a mě se moc líbili. Chválili mi angličtinu a při hovoru jsme se hodně nasmáli. Taky jsem si dopisovala s jejich současnou au pair. Před třetím skypem (což bylo minulou neděli) jsem čekala, že dojde k nějakému rozhodnutí. Rodina pro mě měla přpravené otázky typu "Co bys dělala, kdy se stalo tohle a tamto.." Potom mi řekli, že ke mně chtějí být upřímní, ale že se rozhodují mezi více au pairs. Já to všechno chápu. Je to těžké najít jak vhodnou host family, tak au pair, ale když už vás 3x odmítnou kvůli jiné au pair, tak už jen čekáte, co se zase pohnojí. Ke konci skypu mi řekli, že se mi ozvou, jak se rozhodli.

Noc po našem skypu jsem nemohla spát. Zdálo se mi o rodince z Chicaga. A něco mi říkalo, že to není ono, že ani nevím, jestli tam tak chci. A řekla jsem si, že bych měla ještě počkat. I když už jsem chtěla mít celý proces z krku a konečně se pohnout dál. No a příští odpoledne si mě přidala rodinka z Washingtonu. Po přečtení jejich zajímavého profillu, jsem jim napsala, jestli nechtějí dát skype hned ten den, tudíž v pondělí. HM mi napsala, že je kvůli mimču v nemocnici a že může volat o půlnoci mého času. Já se ničemu nebránila a počkala si do půlnoci. Paní byla milá a příjemná. Kecaly jsme o všem možném a hlavně o tom, co od sebe očekáváme. Po skypu mi ještě napsala e-mail, že jsou připraveni mi nabídnout, jestli se stanu jejich au pair. To se mi ještě nestalo, aby mi tohle napsala rodinka po prvním skypu. Pak jsem ještě kecala s HD, který mi ukazoval výhled z jeho kanclu a já na to čuměla jak puk. :D Už mě i zvali na Thanksgiving k jejich příbuzným. :D Pak už mi jen oznámili, že se jim líbím a že mě chtějí jako jejich au pair. To jsem skákala radostí! Takže v září letíííím!

A jak to dopadlo s Chicagem? Rodina mi po několika dnech neozývání poslala mailem další otázky. Slušně jsem jim napsala, že už jsem matchla s jinou rodinou a že jim přeji hodně štěstí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MirekC MirekC | Web | 10. června 2017 v 11:25 | Reagovat

Přeji Ti, aby se Ti tam líbilo a byla jsi spokojená.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama