Primark

22. dubna 2016 v 11:52 |  2. měsíc
Ve středu jsem měla spoustu volného času, protože jsem pracovala od 8 do 10, kdy si potom vyzvedli prarodiče Charlieho a poté jsem pracovala od 18:00. takžě jsem měla téměř celý den volno. Venku svítilo sluníčko a já si řekla, proč bych se měla celý den nudit doma a válet se v pelechu, to už jsem sem nemusela jezdit. :D Takže jsem se připravila a vypravila se na Oxford street (při cestě jsem si uvědomila, že jsem si doma zapomněla sluchátka a jedna cesta trvá hodinu, to jsem myslela, že mě trefí :D). Máme s holkama v plánu tam jet v sobotu, ale já jsem tam stejně chtěla jet sama. Někdy mám tu samotu radši, kdy jsem paní svého času a můžu si dělat věci podle sebe a tak dále.. A v ten den byla nejlepší příležitost to uskutečnit. Hlavně si konečně prolézt Primark. O Primarku už jsem samozřejmě slyšela, ale každý mi na to řekl jiný názor. Už jsem měla tu čest ho navštívit minule na Oxford street. To zrovna byla sobota, takže se nedalo nikde hnout a já si mylně myslela, že to ve středu bude jinak. Nebylo. :D



Oblečení bylo všude. Jakože na zemi, na stojanech, na jiných stojanech, kam vůbec nepatřilo, atd.. Já si z oblečení koupila dvě tílka, protože ty byly opravdu za výhodnou cenu a mě je líto dávat za tílka bůhví kolik.. Zkoušela jsem si více věcí a také jsem si vystávala docela pěkně dlouhou frontu na zkušební kabinky. Musím ale pochválit chování prodavačů a prodavaček, protože ačkoliv tam toho musí mít plný brejle, tak jsou k vám pořád milý a já se na ně také usmívala. No, mimo tílek jsem nakupovala kravinky. Náušnice, sluneční brýle, žabky a tak různě.. :D Takže abych to shrnula, tak oblečení nic moc, ale myslím, že si tam člověk z toho nespočtu zboží vybere. Co jsem si v Primarku nakoupila se můžete dočíst ZDE.


Takže to byl jen kraťoučký článek o mé samotné cestě na Oxfrod street. Nevím, jestli budu dělat článek o tom, jak tam pojedeme s holkama, protože už jsem o tom jednou psala, tak nevím, jestli na tom bude něco zajímavé, uvidíme.. Tak zatím ahoj! :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sakay sakay | Web | 24. dubna 2016 v 19:32 | Reagovat

jé škoda že jsi nenafotila ten nákup:)

2 Terka Terka | 25. dubna 2016 v 10:31 | Reagovat

[1]: No, ale to je dobrý nápad! Já ty věci nafotím, případně i nákup z příští návštěvy Primarku a pak z toho udělám takový foto článek. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama