Baker street a Abbey road

11. dubna 2016 v 21:42 |  1. měsíc
Jak jsem již psala, tak jsem byla nemocná. Ačkoliv je tu kolem 10 stupňů a žádná hitparáda to není, lidi tady chodí v tílku a žabkách a já na sebe nabalím 5 vrstev oblečení a i přes to jsem onemocněla. Ale zřejmě jsem to chytila od malého, který se toho nachlazení chudák nemůže zbavit. Chtěla jsem článek napsat v pátek, ale u nás byl Šabat, takže se u nás slezla celá rodina a já měla pomáhat s přípravou večeře. Minulý týden byl celkej nabitý, protože HM byla častěji v práci a tudíž se u nás střídaly babičky a tak dále.. V pondělí jsem měla mít babysitting, ale děti do postele měla ukládat HM maminka, protože já měla plno práce s úklidem - jak jinak. Když je uložila, tak chtěla odejít domů, ale Louis ještě nespal. Říkala jsem jí, ať klidně jde, že to zvládnu sama. Mezitím se Louis zvednul a chtěl maminku. Babička na něj vlítla, zavřela ho do pokoje a nechala ho vyřvat. Asi si myslela, že si tříletý dítě uvědomí, že má jít spát. Když asi při pátém pokusu zjistila, že to takhle nepůjde, zapnula televizi a řekla, že se budeme dívat na televizi, dokud se neunaví. Tak nás tam nechala u telky a šla pryč. Říkala jsem si, že s nim tady nebudu v půl 9 dřepět u telky a raději jsem mu navrhla, že půjdeme k němu do pokoje a já mu přečtu pohádku, protože jsem viděla, jak byl unavený. Souhlasil a šli jsme. Po pohádce jsme si ještě prohlíželi moje fotky a videa na mobilu a Louis už opravdu chtěl spát, takže souhlasil s nápadem, že mu nechám otevřené dveře a že budu u sebe v pokoji a kdyby nemohl usnout, tak za mnou přijde. No a do deseti minut spinkal jako miminko.

Ale pojďme raději k něčemu zajímavějšímu - další objevování Londýna. Vzhledem k tomu, že jsme s holkama minulý víkend byly jen v nákupním centru a chodily jsme po okolí, napadlo nás jít pěšky na Golders Green, kde je český obchod Dukla, takže jsme si koupily párky a Kofolu, Milu, Jesenku a piškoty. :D Bylo příjemné vidět a jíst něco, co člověk zná. A zpátky jsme jely autobusem.

V neděli jsme se rozhodly jet podívat do centra na Abbey road. Musím říct, že to byl dobrý nápad. Úplně tam na vás dýchne ta atmosféra Beatles. Lidé se fotili na přechodu a řidiči v autech jim ochotně zastavovali. Něktěří tak hodní a trpěliví nebyli a lidi vytroubili.. Mě stačilo se vyfotit takhle na chodníku.

Poté holky měly chuť na kafe, takže jsme hledaly Starbucks a dovedlo nás to na Baker street, kde jsem se při té příležitosti vyfotila u Sherlock Holmes Museum. Bylo téměř 6 hodin odpoledne a skoro ve všech kavárnách a obchodech měli zavřeno, protože byla neděle.Jinak, co mě opravdu udivilo, tak že ve školce, do které chodí Louis, mají uprostřed místnosti pískoviště. No mě by z toho písku všude asi vezli brzo. Co si o tom myslíte vy?


Na závěr jen zmíním, že od včera jsem tu datumově měsíc. Toto utíká.. :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MirekČ MirekČ | Web | 12. dubna 2016 v 8:59 | Reagovat

Chytrost nejsou žádné čáry, československý obchod má určitě své zákazníky.

2 MirekČ MirekČ | Web | 12. dubna 2016 v 9:03 | Reagovat

Na ten písek budou mít asi nějaký špesl vysavač. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama