Druhý týden za mnou

26. března 2016 v 20:25
Ve čtvrtek jsem "oslavila" 14 dní od mého příletu sem. Musím uznat, že je tu čím dál lepší, už si začínám zvykat, ačkoli mě stále štvou některé věci. Na druhou stranu mám teď 4 dny volno, protože jsou Velikonoce.

Začala bych tedy minulým víkendem. Plán byl takový, že v sobotu s holkama pojedeme do Camdenu a v neděli se pojedeme podívat na památky. Ale celý víkend byla zima, tak jsme v neděli návštěvu památek vyměnily za nákupy na Oxford street.

Když jdu pro děti do školky, tak s sebou umístíme brát kočárek a někdy si přijdu, jak nemocná, jak v tom kočárku žádný dítě nemám a pořád potkávám ty stejné lidi, co se na mě zváštně dívají. :D Ještě si kolikrát řeknu něco pro sebe, takže to někdy musí vypadat zvláštně. No, večer jsme s holkama koupily pití a objednaly pizzu a jen tak poseděly. Prostě pohodička, nic velkýho. V sobotu, když jsme se všechny probraly a připravily, jsme vyrazily do Camdenu. Vyrazily jsme odpoledne, protože to prostě chvilku trvalo, než jsme se vyprdelily. :D I když jsme tam byly chvilku, tak jsem teda byla uťapkaná a bolely mě nohy. :D Už jsem vyzkoušla metro a my máme zastávku nad zemí a pomalu pak metro pokračovalo pod zem. Lidí v metru bylo teda požehnaně. Dorazily jsme na místo a v Camdenu byla teda taky miliarda lidí, což se dalo v sobotu odpoledne očekávat. Měli tam široký výběr jídla a s porcemi nešetřili. Dále nabízeli, oblečení, suvenýry, knížky, šperky, kabelky a tak dále.. Mě praštil do oka takovej kabátek, do kterého jsem se zamilovala a stál asi 33 liber a já to stáhla na 25, tak jsem si ho zvesela koupila. V neděli jsme vyrazily na tu Oxford street, samozřejmě jsme se zase musely probojovat davem lidí. Oxfordka se mi líbila, byly tam obchody, co se pořád opakovaly, ale já jsem typ, člověka, který si to musí prolézt sám a v klidu, takže tam někdy zavítám znovu sama a projdu si obchody, které chci. Mě ty nákupy v partě moc neberou, ale jsem ráda, že mi to holky všechno tam ukázaly. Objevila jsem kouzlo Superdrug (drogerie jako Rossmann nebo DM :)) a konečně si koupila krém na ruce, protože tady se člověk bez něj neobejde. Z té jejich vody mám hrozně vysušené ruce. A pak jsem si dokoupila nějakou kosmetiku, kterou musím ještě teda rozšířit. :DTato fotka je v dvoupatrovém autobuse nahoře.


A tady výhled z něj.Docela mě mrzí, že mi rodiče asi teda ještě natolik nevěří, aby mě nechali celé dopoledne samotnou s dětmi. Trávila jsem pondělí s dětmi a jejich prarodiči a jelikož jsem se tedy o děti nemusela starat, tak jsem alespoň uvařila oběd. Opravdu mi přijde, že tady nejsem pro děti, ale pro dům a myslím si že by ani Au Pair nepotřebovali, že by to tu v klidu zvádli sami. Zase na druhou stranu jsem ráda, že i když berou mou práci jako samozřejmost a platí mi za ní, tak vždycky poprosí a poděkujou. HM mi vždy strašně moc děkuje. Celkově si s HM rozumím nejvíce. Můžu za ní přijít s jakýmkoliv porblémem nebo dotazem a ona je ke mně laskavá a dokažu si s ní popvídat. A co se týče angličtiny, tak jí rozumím snad nejlépe. Naopak u HD začínám být alergická na to, jak si myslí, že jsem úplně blbá. Vždycky přijde s nějakou věcí, která by mi logicky došla sama a myslí si, že mi musí vše připomínat. On mi přijde jako nervózní člověk a musí bý po jeho. To se ani třeba netýká mě, ale i na HM kolikrát řve na celej barák kvůli blbinám. Ale musím říct, že k dětem je hodný a laskavý a opravdu je miluje. Jinak prarodiče jsou hodní, ale tatínek HM mi tedy moc nesedl. Chová se ke mně lhostejně a myslí si o sobě asi trošku víc. Když jsem myla nádobí, tak přinesl oblečení malýho a hodil mi to do toho nádobí, jakože: tady máš to oblečení, bylo na zemi. OMG.

Jako jsou tu i ty hezké chvilky, třeba když je trávím s kamarádkama. Když v týdnu máme večer off, tak se sejdeme a touláme se po okolí nebo spolu trávíme víkendy. HP mám taky hodné, neříkám, že ne. Mohla jsem dopadnout hůř. S tříletým Louisem si k sobě hledáme cestu. Někdy se s ním dá normálně bavit, ale na druhou stranu má vlastní hlavu. Mám ráda, když spolu jdeme ze školky a děláme blbiny a on strašně miluje zvířata, takže se vždycky zastavíme a koukáme na veverky, co nám běhají v parku. :D Ale třeba včera mi rozházel celej hrací koutek, jakože tam udělal velkej bordel, abych to mohla uklidit. A to nějak nenadhodnocuji, opravdu mi to takhle řekl - protože každý večer je mým úkolem ten koutek uklidit.

Děkuji za přečtení článku a přeji vám všem šťastné a veselé Velikonoce. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MirekČ MirekČ | Web | 27. března 2016 v 1:36 | Reagovat

Bojuj a hodně štěstí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama