11 dní

28. února 2016 v 11:54 |  Před odletem
Taaak už se to blíží a já za necelé dva týdny letím. Nepsala jsem články, protože jednotlivé zařizování by nemělo cenu psát, tak to shrnu v tomhto článku.

Nejdřív jsem musela k zubaři, abych mohla jet s tím, že mám zuby v pořádku a také se má návštěva obešla bez komplikací. Samozřejmě jsem v čekárně seděla přes hodinu a potom jsem byla v ordinaci asi 3 minuty. No, hlavně, že jsem neutrpěla žádnou újmu. :D Jak jsem psala, že jsem měla jít na lékařskou prohlídku, tak ta se mi odložila, protože v ten den byl nespočet lidí akutně nemocných a na mě neměli čas a prostor. Tudíž jsem se k lékaři dostala až tento čtvrtek, což můžu být i ráda, že se mi povedlo. Takže potvrzení mám, ale až se sem budu vracet na přijímačky na začátku června, budu se muset ještě objednat na nějaké vyšetření kvůlii mým potížím s dýcháním poslední dobou. Boží. Také na mě začíná něco lézt a to se mi momentálně moc nehodí.

Sehnala jsem si i kufr, takže mám další věc odškrtnutou. Jsem ráda, že se mi ten kufr naskytnul, protože jsem všude sháněla levný, velký, stabilní a aslespoň trochu hezký kufr, samozřejmě neúspěšně, protože když něco sháníte, tak to prostě jen tak neseženete, ale nakonec mi jeden dala mamčina kamarádka, takže jsem na této věci ušetřila, protože ty výdaje jsou opravdu nemalé. Takže za to jsem jí vděčná. Pomalu dokupuji kosmetiku a věci související s hygienou. Balit budu až příští víkend, protože si toho moc brát nebudu a ještě mám čas. :D Takže později napíšu, co jsem si vše sbalila s sebou a přídám i fotku kufru.

Mezitím jsem ještě poštou poslala všechny dokumenty (smlouvy, potvrzení od lékaře, výpis z rejstříku trestů atd..). Byl už také čas si začít zařizovat pojíštění, které dořeším těsně před odletem, jako plnou moc. Příští týden jdu na odběry krve a musím do Plzně odhlásit se z vejšky a odevzdat JIS kartu a to je ze zařizování asi zatím vše.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cyber-princess cyber-princess | Web | 28. února 2016 v 12:01 | Reagovat

byla jsem tam nedávno, užij si :)

2 Terka Terka | Web | 2. března 2016 v 20:44 | Reagovat

A jak bylo? :) dekuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama