Au Pair v Anglii

30. ledna 2016 v 14:57 |  Před odletem
Ahoj všichni,
rozhodla jsem se, že zkusím vycestovat jako Au Pair do Anglie. Nad tím přemýšlím už asi od třeťáku, ale celý čtvrťák jsme byla rozhodnutá, že zkusím Au Pair v Americe. Už jsem měla hotovou přihlášku a byla i v matchingu, ale z jistých důvodů musím toto dobrodružství odložit. Takže jsem si řekla, že si alespoň zkusím bydlet v Anglii. Dva týdny zpět jsem si podala přihlášku k agentuře (nejsem tak odvážná, abych jela na vlastní pěst, hlavně poprvé) a hned se mi snažili najít rodinky.

S jednou rodinkou jsem v kontaktu. Jsou z Londýna, mají dvě děti 3 roky a 5 měsíců. Jsou to chlapci. Rodiče jsou hozně milí, tedy alespoń přes skype vypadali mile a přátelsky. Jejich současná Au Pair je v jejich rodině 18 měsíců, takže to vypadá, že u nich byla spokojená, což je jedině dobře, že? :) Už jsme tak napůl domluvení, že si mě vyberou, tak doufám, že to vyjde.

Ráda bych se poté dostala k té Au Pair v Americe, ale to je za hodně dlouho. Teď jsem zvědavá, co bude následovat. :)

Začala jsem si psát blog, protože hádám, že bude o čem psát, protože toho chci hodně navštívit a třeba také přiblížit život Au Pair těm, kteří se na tuto dráhu chystají nebo by je bavilo jen o tom číst. Tedy pokud to bude možné přiblížit, přecejen budu respektovat přání rodičů a pokud by se jim něco nelíbilo, tak to sem dávat nebudu. Dál bych tento blog chtěla psát pro mé přátele a rodinu, abych s nimi mohla sdílet své dobrodružství.

Tak to je prozatím vše. Teď záleží na tom, jak to dopadne s tou rodnkou, ale byla bych šťastná jako blecha, kdyby to vyšlo.

Tak se mějte hezkyyyy!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama